Mijają dwa lata od rozpoczęcia obecnej kadencji samorządowej w mieście i powiecie gnieźnieńskim. Przedstawiciele Lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej podsumowali dotychczasową współpracę, wskazując najważniejsze inwestycje i działania zrealizowane od początku kadencji.