W połowie marca w siedzibie pogotowia ratunkowego w Witkowie doszło do pożaru. Karetka stacjonowała więc tymczasowo w Skorzęcinie. Obecnie podstacja pogotowia w Witkowie ma nową wyremontowaną siedzibę przy ul. Wrzesińskiej, na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej.